Nazywam się Amanda Kubiak, mam dwadzieścia trzy lata. Mieszkam w Łodzi. Modeling jest dla mnie stylem życia, którego największymi zaletami są niezależność i wolność. Mimo to, moją prawdziwą pasją pozostaje fotografia. Przez lata zdobywałam wiedzę i doświadczenie jako niezależny fotograf – dzisiaj wykorzystuję tę praktykę i korzystam ze swoich umiejętności pracując jako modelka. Moją największą aspiracją jest całkowita wolność. Chcę podróżować, zajmować się fotografią. Myślę, że moje dążenia mogą mnie odróżniać od innych. Inspirują mnie ludzie. Dążę do zrozumienia fenomenu decydującego momentu. Do ujarzmienia zdolności wybierania tego idealnego kadru, w którym świat zatrzymany w jednej chwili staję się niezwykły i wyjątkowy.

Ambicja jest dla mnie determinacją do wykonania swojej pracy najlepiej jak potrafię. Ambicja określa moje cele i to jak wiele jestem w stanie poświęcić, by móc je osiągnąć. Ambicja to droga do spełnienia się w życiu, przy jednoczesnym szacunku do własnych wartości.

Jestem Emil, mam 19 lat, mieszkam w Zielonej Górze. Uwielbiam stać przed obiektywem. Jest to dla mnie szansa poznawania siebie ciągle od nowa i jeszcze spotykam przy okazji wspaniałych ludzi. Mam mnóstwo pomysłów- chciałbym być muzykiem, projektantem, modelem. Jestem wolną duszą.Na ten moment modeling i moda. Chciałbym podróżować- pojechać do Mediolanu i NY.

Ambicja to coś co bardzo pomaga by wytrwać w dążeniu do spełniania swoich marzeń. Pod warunkiem , że przy okazji nie zapomnimy o innych.

PHOTOGRAPHY : PAWEŁ WYLĄG / PAWELWYLAG.COM

DESIGN : SZYMON MRÓZEK + MARTA POSPIESZNA /

DILIGENT MODEL :

MODELKA: AMANDA KUBIAK
MODEL : EMIL PLICHTA / MORE MODELS
MAKE UP : ANNA MARIA ZIEJA
HAIR : PIOTR KAŁUŻA
SET DESIGN : OKTAWIA WINIARSKA

STUDIO : STUDIO STAWKI ASSISTANT : RADEK ŚWIĄTKOWSKI

SHOES: SECONDCHOICE.PL / FASHIONPR.PL

JEWELERY : MELANCHOLIA.CO / SECONDCHOICE.PL / SELFIESTORE.PL

THANKS FOR DADO DESIGN