Szymon Mrózek

Absolwent poznańskiej School Of Form na kierunku Fashion Design swoje doświadczenie zdobywał podczas miedzynarodowych staży oraz warsztatów.

Przygodę z branżą projektową rozpoczął we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na specjalizacji Design, projektowanie produktu.

W 2013 roku założył markę Diligent. Główną inspiracją jak i podejściem projektowym, jest obserwacja zagadnień społecznych, które często wykorzystuje podczas tworzenia. W kreacji wychodzi poza standardy, często chłonie ze stylu ulicznego przekraczając własną sferę komfortu, aby finalnie stworzyć unikatowe koncepty oparte na kontrastach.

Marta Pospieszna

Absolwentka poznańskiej School Of Form na kierunku Fashion Design rozpoczęła współpracę z marką Diligent w 2015 roku.

Konstrukcyjno projektowe umiejętności rozwijała w Polsce jak i za granicą, nabierając doświadczenia w branży kreatywnej.

W kolekcjach ważne jest dla niej połączenie aspektów sztuki współczesnej z formą oraz kolorem i przełożeniem tego na sylwetkę.

Wielopłaszczyznowość, to cecha która towarzyszy jej w kreowaniu nieoczywistych rozwiązań z zakresu branży mody. Wizualizuje, jest ideowcem, który wybiega w przyszłość nie zapominając o przeszłości.