Szymon Mrózek

Absolwent poznańskiej School Of Form na kierunku Fashion Design. Swoje doświadczenie zdobywał podczas miedzynarodowych staży oraz warsztatów.

Przygodę z branżą projektową rozpoczął we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, na specjalizacji Design, projektowanie produktu.

W 2013 roku założył markę Diligent. Główną inspiracją jak i podejściem projektowym, jest obserwacja zagadnień społecznych, które często wykorzystuje podczas tworzenia. W kreacji wychodzi poza standardy, często chłonie ze stylu ulicznego, przekraczając własną strefę komfortu, aby finalnie stworzyć unikatowe koncepty oparte na kontrastach.

Marta Pospieszna

Absolwentka poznańskiej School Of Form na kierunku Fashion Design. Współpracę z marką Diligent, rozpoczęła w 2015 roku.

Konstrukcyjno – projektowe umiejętności rozwijała w Polsce, jak i za granicą, nabierając doświadczenia w branży kreatywnej.

W kolekcjach, ważne jest dla niej połączenie aspektów sztuki współczesnej z formą oraz kolorem i przełożeniem tego na sylwetkę.

Wielopłaszczyznowość, to cecha która towarzyszy jej w kreowaniu nieoczywistych rozwiązań z zakresu branży mody. Wizualizuje, jest ideowcem, który wybiega w przyszłość nie zapominając o przeszłości.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie z plików cookies. Dowiedz się więcej. Akceptuję