Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij bezpośrednio maila pod adres info@diligentclothes.com

Skontaktuj się z Nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

ZWROTY

Istnieje możliwość zwrotu rzeczy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów noszenia lub uszkodzeń. Do zwrotu należy dołączyć otrzymany paragon lub FV, wypełniony formularz zwrotów, który jest to poprania tutaj. Prosimy o jego wypełnieniu pamiętać, ponieważ bez wypełnionego formularza procedura może się wydłużyć.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych po upływie wyznaczonego terminu oraz artykułów, które nie są w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane.

Gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar w ten sam sposób, w jaki został dokonany zakup.

W przypadku zwrotu lub wysyłki towaru do wymiany, jej koszt leży po stronie klienta.

W przypadku wymiany, towar ponownie wysyłamy na nasz koszt.

Adres do zwrotu:
DILIGENT
Ul. Małeckiego 22/12
Poznań 60-708

ZAMÓWIENIA

Otrzymując niekompletne zamówienie, popełniając pomyłkę co do złożonego zamówieniem lub któryś z zamówionych produktów jest uszkodzony, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem Obsługi Kliena wysyłająca maila na: info@diligentclothes.com. Prosimy o podanie nr zamówienia i krótkiego opisu problemu.

W przypadku uszkodzonego produktu prosimy o podanie nazwy wadliwego produktu, opisanie wady oraz jeśli to możliwe wysłania na powyższy adres zdjęcia, a my postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

Dostawa:

Nie otrzymałeś jeszcze swojego zamówienia?

Poczekaj 5 dni roboczych od momentu gdy status zamówienia zmieni się z ‘processing’, który oznacza że oczekujemy na wpłatę, na ‘complete’, który oznacza że właśnie otrzymaliśmy wpłatę i przygotowujemy paczkę do wysyłki.

Jeśli nie otrzymałeś zamówienia po tych 7 dniach, skontaktuj się z nami: info@diligentclothes.com