Great Delusion

Nazywam się Szymon Piotr Paluch. Mam dwadzieścia jeden lat i pochodzę z Wrocławia.
Nie jestem profesjonalnym modelem, ale to dla mnie forma wyrazu artystycznego, aktorstwa. Osobiście nie znaczy dla mnie nic szczególnego, chyba, że w roli obserwatora – lubię i śledzę dużo modelek i modeli.

Jestem gadułą, uzależnioną od słuchawek i głupich żartów. Inspirują mnie znajomi, kultowe filmy i seriale. W różnych okresach mam zajawkę na różnych projektantów- lubię wtedy poznać ich od początku do końca. Im jestem starszy tym mniej zwracam na to uwagę, ludzie są teraz bardziej swiadomi siebie i swojego wyglądu. To zależy też, od tego, w jakim jestem miejscu.

Moją największą pasją jest oczywiście moda. Jestem młody i na razie skupiam się na zdobywaniu wiedzy u boku bardziej doświadczonych i starszych.

Ambitny to człowiek z celem, dążący do niego, mimo dołków i przeciwności.Ambicje napędzają do działania, dają powód, żeby wstać z łóżka i robić swoje.

Nazywam się Konrad Mizera. Mam dziewiętnaście lat i pochodzę z Warszawy.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie z plików cookies. Dowiedz się więcej. Akceptuję