O MARCE

Kolor, niebanalny fason i odwaga projektowa, to połączenie, które opisuje stylistykę marki DILIGENT, za którą od 2015 roku stoi duet Szymon Mrózek i Marta Pospieszna. 

Diligent, to przede wszystkim kobiece formy, osadzone na pograniczu pojęć determinujących stylistykę współczesnego „luksusu”, zainspirowane modą ulicy kosmopolitycznych miast, współczesną sztuką oraz naturą. 

W portfolio marki znajduje się również linia męska, która często determinuje elementy mody kobiecej. Męskie projekty, są  jedynie dopełnieniem, występują w ofercie Made to Measure. 

Na sezon 2020, Diligent wprowadza premierę swojej nowej lini UNIFORM, której estetyka będzie połączeniem mody codziennej w stylu ready-to-wear z elementami charakterystycznymi-awangardowymi. 

Projektanci, realizują limitowane kolekcje, które dzięki swojej konceptualnej, artystycznej formie, zwracając uwagę na jednostkę, poszukującą w modzie indywidualizmu i silniejszego wyrazu. 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie z plików cookies. Dowiedz się więcej. Akceptuję